Uzlabo iespējas un papildini diska vietu

←
Ietaupi līdz 16%
Maksāt katru mēnesi
Maksāt reizi gadā

Salīdzini datu kontu veidus un to iespējas

Cenas bez PVN
Pamata konts
Bezmaksas
Bezmaksas
Uz neierobežotu laiku
Izveidot kontu
Tikai diska vieta (1TB-100TB)
1,19€ - 239€
4,08€ - 199,17€
/mēnesī
Abonēt
Top vērtība
PRO konts
iespējas + 1TB
6,90€
5,75€
/mēnesī
Abonēt
Free Trial
Biznesa konts
iespējas + 1TB
20€
16,66€
/mēnesī
Abonēt
Enterprise
no 99€
no 82,50€
/mēnesī
Abonēt
Privāta failu glabātuve ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Diska vieta 5GB + neierobežota uz 1 mēnesi Vieta ir abonējama klāt esošajam konta veidam 1TB un pievieno vairāk pēc vajadzības 1TB + pievieno vairāk pēc vajadzības 1TB + pievieno vairāk pēc vajadzības
Ielādes limits 5GB Atbilstoši konta veidam Neierobežoti ar Sync, 10GB failam webā Neierobežoti / 30GB katram failam Pielāgots
Šifrēts datu kanāls ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Aizsardzība pret vīrusiem ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Dokumentu skatīšana ✓ ✓ ✓
Tiešās failu saites ✓ ✓ ✓
Datplūsma Neierobežota ar P2P Neierobežota ar P2P Neierobežota ar P2P + limitēts tiešais Neierobežota ar P2P + tiešais saprātīgā apjomā Pielāgots
Publiskā profila lapa ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Ziņojumapmaiņa ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Failu pārdošana ✓ ✓ ✓ Palīdzība pārdošanas un reklāmas jomā ✓
Dokumentu eParakstīšana ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
Video konferences Izmēģinājums Izmēģinājums ✓ ✓ ✓
Dalīšanās bez reklāmām ✓ ✓ ✓
Uzlabota izturība un pieejamība ✓ ✓ ✓
Paroles uzlikšana saitei ✓ ✓ ✓
Failu lejupielādes aizliegšana ✓ ✓ ✓
Satura integrēšana mājas lapās ✓ ✓ ✓
Dzēsto failu atjaunošana Pēdējās 30 dienas 5 gadus 5 gadus
Atbalsts E-pasts Prioritāte Prioritāte+
Failu sinhronizēšanas programmas ✓ ✓ ✓ ✓
Vairāki apakšlietotāji un tiesības ✓ Lietotāju grupas
Failu versijas un atjaunošana ✓ ✓
2FA piekļuves kontrole ✓ ✓
Drošības un piekļuves žurnāls ✓ ✓
API integrācija un pielāgojumi ✓ ✓
Rēķins un bankas norēķini ✓ ✓
Webdav tīkla protokols ✓ ✓
Lietotāju grupas un ārējie lietotāji ✓
Dokumentu vadība ✓
Individuāls subdomēns ✓
Izdalīti serveri ✓
Backup apps ✓ ✓ ✓ ✓

Atbildes par failu glabāšanu, dalīšanos un privātuma iespējām

Vai dati ir privāti?

Jā, visi uzkopētie dati ir privāti un saites netiek automātiski publicētas vai zināmas citiem lietotājiem. Konta uzstādījumos jūs variet mainīt noklusētās saites pieejas tiesības failiem un folderiem, kā arī uzlikt papildus piekļuves paroli.

Kam ir nepieciešams šis serviss?

Šis pašapkalpošanās datu glabāšanas serviss ir domāts, lai lietotāji varētu ērti glabāt un ātri nosūtīt citiem failus. Lietotājs uzkopē failus uz servera, iegūst unikālu saiti, kuru tālāk var pārsūtīt visiem lietotājiem, kam nepieciešama piekļuve konkrētajiem failiem. Piemēram, foto vai video failu oriģinālu ātrai nosūtīšanai vairākiem adresātiem. Servisā var glabāt arī pilnībā privāti failus, rezerves kopijas un piekļūt no citām ierīcēm.

Kā uzkopētie faili būs pieejami?

Uzkopējot failus, tie tiek saglabāti serveros. Katram folderim un failam, tiek automātiski piešķirta unikāla interneta saite. Ja saites tiesības nebūs privātas, tad atverot saiti, jebkuram zinātājam būs pieejams fails vai foldera saturs.

Saites apmeklētājs var redzēt failu nosaukumus, izmērus, aprakstu un izvēlēties lejupielādēt, apskatīt failus vai pārsūtīt šo saiti tālāk. Jūsu epasta klients, antivīruss vai interneta pārlūks arī redz šīs saites. Piekļuves privātuma uzstādījumi ir pieejami kontam kopumā un katrai mapei.

Kādi faili var tikt uzglabāti?

Failu veidam nav ierobežojuma - glabājiet dokumentus, foto, video vai jebkādus citus failus oriģinālajā izmērā. Vienā reizē var uzkopēt vairākus failus, taču bezmaksas lietotājiem ir ierobežojums uz vienā reizē ielādējamo kopējo apjomu. PRO kontam ir 10GB un Biznesa lietotājiem 30GB failu izmēra limits.

Ko darīt, ja ir sūdzības par publicēto saturu?

Kontaktformā ir jāaizpilda "satura cenzūras" jeb failu izņemšanas pieteikums. Vairāk info skatīt šeit.

Maksājumu metodes

Mēs atbalstam VISA, Mastercard, bankas pārskaitījumus un Files.fm iekšējos tokenus. Mums nav pieejas un mēs neglabājam kredītkaršu datus. Maksājumi notiek ar drošu PCI-DSS sertificētu maksājumu iestāžu un banku starpniecību.

Datu drošība

Failu uzkopēšana un piekļuve notiek drošā un šifrētā veidā. Ar Backup rīku, ir iespējams veidot privātas, šifrētas rezerves kopijas un saglabāt drošā datu centrā. Datu masīvi ir rezervēti, taču jūsu failiem, papildus rezerves kopijas netiek veiktas.

Cik ilgi faili būs pieejami serveros?

Reģistrētiem lietotājiem ir pastāvīga vieta failu glabāšanai uz servera, ar iespēju to papildināt, kā arī iespējams pārskatīt informāciju par veiktajām augšupielādēm, statistiku un pārvaldīt failu pieejas tiesības. Faili, kas pārsniedz konta limitu vai nereģistrētu lietotāju faili būs pieejami līdz 60 dienām kopš to augšupielādes.

Failu dzēšana?

Ja uzkopējot failu, ir norādīts e-pasts pirmajā laukā, tad uz to tiek nosūtīta arī dzēšanas vai rediģēšanas saite. Reģistrēti lietotāji, veiktās augšupielādes var dzēst sadaļā "Mani faili". Ja aizmirsāt autorizēties, tad no šī datora veiktās ielādes vēl variet piesaistīt savam kontam autorizācijas lapā.

Kāpēc veiktos maksājumus nav iespējams atgriezt?

Jums ir iespēja bezmaksas izmēģināt sistēmu. Lietotājs pasūta, veic priekšapmaksas maksājumus un apstiprina tos pašrocīgi. Sistēma automātiski veic atbilstošos darījumus pēc lietotāja pieprasījuma - rezervē diska vietu, pieslēdz iespējas, iedod pieeju maksas failiem vai izdrukā failus, pietam sazinoties ar citām IT sistēmām vai piegādātājiem. Visa info par darījumu tiek sniegta pasūtījuma veikšanas brīdī, pirms samaksas.

Cik daudz datus es varu glabāt?

Jūs variet papildināt konta pastāvīgo diska vietu, abonējot klāt tik gigabaitus vai terabaitus cik nepieciešams. Jūsu kontā saņemtie Files.fm tokeni arī dod iespēju izmantot pastāvīgu diska vietu.